Program NA ŠTUDENTSKEM TRGU

Aktivirani talenti - 16. ŠTUDENTSKA ARENA: LETO 2015 -

Lokacija: Študentski trg, Steklena dvorana (C)

Organizator si pridržuje pravico do sprememb programa.

Za Študentski trg skrbi:
     

 TOREK, 20. OKTOBER 2015

 

   
12.05–13.00   GOOD VIBRATIONS: GOOD VIBRATIONS PREMIERNO
13.05–13.25   ŠOLA ZA NASTOPANJE BAST: BASTOV STREET SHOW 2015
13.30–13.45   TANJA IN ALEŠ: AKROJOGA
13.50–14.05   GOOD VIBRATIONS: GOOD VIBRATIONS PREMIERNO
14.10–14.15   PLESNA SKUPINA LADIES: POSTANI NAVIJAČICA TUDI TI
14.20–14.25   F&B ACROBATICS: PLESNO-AKROBATSKI NASTOP
14.30–15.00   LIBERO DANCE CENTER: HIP HOP DELAVNICA Z NASTOPI
15.05–15.20   COLORADO COUNTRY LINE DANCE: GOLICA PO KAVBOJSKO
15.25–15.40   ALEX VOLASKO: PEVSKI NASTOP
15.45–15.50   THE ARTIFEX: NASTOP PLESNEGA STUDIA RTFX
15.55–16.10   BUBA CENTER: ANIMACIJA ZUMBE
16.15–16.25   RETRONOM: SWING PLESALCI STUDIA DANSA 
16.30–17.30    VZAJEMNA: KARAOKE IZZIV S KLEMNOM BUNDERLO – POLFINALE 
17.3518.05   PLESNI STUDIO BOLERO: BOLERO
18.10–18.45   LIBERO DANCE CENTER: PLESNI NASTOP
     

 SREDA, 21. OKTOBER 2015

     
12.30–12.45   ŠOLA ZA NASTOPANJE BAST: BASTOV STREET SHOW 2015
12.50–13.05   ALEX VOLASKO: PEVSKI NASTOP
13.10–14.00   B&M FIT - MIRJANA NINIĆ: SKUPINSKA VADBA 
14.05–14.25   LIBERO DANCE CENTER: JUMPING FITNESS VADBA S KANVASI
14.30–14.40   THE ARTIFEX: PLESNI NASTOP – ANIMACIJA
14.45–14.50   LIBERO DANCE CENTER: PLESNI NASTOP
14.55–15.05   TANJA IN ALEŠ: AKROJOGA
15.10–15.20   NASTOP AKADEMSKE FOLKLORNE SKUPINE FRANCE MAROLT: PLESNI NASTOP
15.25–15.30   PLESNA SKUPINA LADIES: POSTANI NAVIJAČICA TUDI TI
15.35–15.40   F&B ACROBATICS: PLESNO-AKROBATSKI NASTOP
15.45–16.45    VZAJEMNA: KARAOKE IZZIV S KLEMNOM BUNDERLO – POLFINALE
16.50–17.05   GLASBENA ŠOLA GVIDO – SOLO PETJE: PEVSKI NASTOP
17.10–17.25   PLESNA ŠOLA BOLERO: BOLERO
17.30–18.00   BUBA CENTER: ANIMACIJA SALSE
18.05–18.30   KNJIŽNIČNI SISTEM UNIVERZE V LJUBLJANI: PREDSTAVITEV KNJIŽNIČNEGA SISTEMA UNIVERZE V LJUBLJANI
     

 ČETRTEK, 22. OKTOBER 2015

 

   
12.35–13.10   LIBERO DANCE CENTER: SALSA CUBANO
13.15–13.30   PLESNA ŠOLA BOLERO: PLESNI NASTOP
13.35–14.15   B&M FIT - MIRJANA NINIĆ: SKUPINSKA VADBA 
14.20–14.25   F&B ACROBATICS: AKROBATSKI NASTOP
14.30–14.45   ALEX VOLASKO: PEVSKI NASTOP
14.50–15.00   THE ARTIFEX: NASTOP PLESNEGA STUDIA RTFX
15.05–15.20   TANJA IN ALEŠ: AKROJOGA
15.25–15.40   NIKA ZORJAN: LAJF JE MOJ
15.45–16.00   GLASBENA ŠOLA GVIDO – SOLO PETJE: PEVSKI NASTOP
16.05–17.05    VZAJEMNA: KARAOKE IZZIV S KLEMNOM BUNDERLO – FINALE 
17.10–17.15   PLESNI STUDIO MAESTRO: MAESTRO MIX
17.20–18.30   ZAKLJUČEK ŠTUDENTSKE ARENE
     
 
 
 
 
 
 
     


 
 
NOVO!
ZAKLJUČENA

 
 
 
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin. Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke